Powered by:Proticaret
Yurt Dışı Sipariş Şartları : Arapça Dağıtım
Yurt Dışı Sipariş Şartları

YURT DIŞI SİPARİŞ ŞARTLARI

 Sayın Üyelerimiz;

Yurt dışına sipariş gönderimi yapıyoruz ancak kargo ücreti müşteri tarafından karşılanmaktadır. Yurt dışından sipariş veren müşterilerimiz; Havale veya EFT ödeme seçeneği tıklayarak alışveriş yapabiliyor. (kapıda ödeme ve kredi kartı yurt dışı alışverişlerinde geçerli değildir.) Sipariş verildikten sonra kargo ücretinin ( Uçak ile ) ne kadar tuttuğunu size mail ile bildiriyoruz. (Kargo ücreti; ülke ve paketin ağırlığına göre değişmektedir.) Şayet onaylarsanız siparişinizi adresinize gönderiyoruz.

 Sayın üyelerimiz; Yurt dışı siparişlerinizde alışveriş bedeli + kargo bedeli birlikte ödemeniz gerekiyor. 

Ödemeleri şu iki yolla yapabilirsimiz;

1-) Western Union sistemi ile ‘Nebi Can’ adına Ticarethane sok. 5/1  Sultanahmet-Fatih / İstanbul adresine yatırabilir. Yatırdıktan sonra size verilen şifreyi bize mail ile bildirmeniz gerekiyor.

2-) Kuveyt Türk Katılım Bankası Beyazıt Şubesi “Nebi Can” Hesabına Bankanın uluslararası Kodu: KTEFTRIS - Hesap numarası İBAN : TR77 0020 5000 0006 4079 5001 03 nolu Euro hesabına ödeyebilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra size verilen makbuzdaki şifreli ödeme numarasını bize bildirdiğiniz takdirde siparişleriniz hemen gönderilecektir.