Powered by:Proticaret
Hakkımızda : Arapça Dağıtım
Hakkımızda

ARAPÇA DAĞITIM

Yayın hayatına Arapça öğretimine yeni bir boyut getiren Modern Arapça Öğretimi ile 1984'te başlayan Türkiye'nin Arapça eğitim yayıncısı Cantaş Yayınevi, kaliteli ve geniş yayın yelpazesiyle her yaş ve seviye grubundan Arapça öğrencisinin ilk durağıdır. Arapça kitapların dışında Osmanlı Türkçesi ve Farsça ile yayınlarını çeşitlendiren ve okuyucuları özellikle de İHL, İlahiyat, Arap Dili Öğrencileri ile Özel Arapça Kursiyerlerine hizmet veren Cantaş Yayınları, Arapça Öğrencilerine ve Arapça Severlere daha iyi bir hizmet sunabilmek ve yayınevinin haricinde Arapça ile ilgili kitap vb. dökümanları okuyucuya ulaştırabilmek adına 2007 yılında www.arapca2018gitim.com sanal alışveriş sitesini kurmuştur.
Arapça Dağıtım bir CANTAŞ YAYINLARI markasıdır. 

Sitemizde; Arapça Dil Öğretimi, Arapça Dilbigisi, Arapça Sözlük-Lügat, Arapça Hikaye, Arapça Yardımcı Kitap, Arapça YDS ve benzeri sınavlara ilişkin test kitapları ile İlahiyat, İmam Hatip, özel kolejlerde okutulan ders kitaplarının yardımcıları ve Osmanlı Türkçesi, Farsça Öğretimi konusunda Türkiye'de yayınlanan birçok eseri kendi bünyesinde bulundurarak, müşterilerinin hizmetine sunmuştur. Arapça, Osmanlıca ve Farsça öğretimi konusunda yayınlanan eserleri, müşterilere tek bir site çatısı altında ulaşmasını sağlayan Arapça Dağıtım, son yıllarda yurt dışında yayınlanan (İthal) Arapça kitapları da okuyucuların ulaşabilmesine imkan sağlamıştır. Amacımız; özellikle Arapça eğitim ve öğretim ile uğraşan ve bu yolda emek sarf edenlere katkı sunabilmek, Arapça’ya olan ilgi ve eğilimlerin bu denli arttığı bir dönemden geçerken yeni ve nitelikli çıkan eserleri okuyuculara ulaştırmaya ve bu yayınlanan eserleri karşılaştırabilme imkanı sunmaktır.

Son yıllarda tematik yayıncılığın büyük bir ivme kazandığı apaçık bir gerçektir. Bu gerçeği önemseyen Arapça Dağıtım, ‘’herşey burada var’’ yerine ‘’Bu konuda (Arapça Kitapları) en iyisini biz sunarız’’ düşüncesini şiar edinmiştir.

ARAPÇA DAĞITIM 
SİTE EDİTÖRÜ